Oled sisekujundaja või sisearhitekt, siis see koostöö on just Sulle!

Ühises koostöös võidavad kõik

Atto Collection on tootnud pehmet mööblit juba 16 aastat ja kogu toodang valmib Eestis, Kose vallas, Tadel. Meil on olemas näidistesaal, mida on võimalik külastada tööpäevadel 9-16.30ni või nädalavahetusel kokkuleppel.

Koostööpartnerid on meile alati olulised ja püüame seda väljendada igal viisil. Igast Sinu toodud projektist maksame Sulle 10% komisjoni.

Keskkonna säästlikus on meie jaoks ülioluline. Selleks toodame kvaliteetset pehmet mööblit, mis kestaks kaua ja ei vajaks tarbetud väljavahetamist.

Tänu pikaajalisele tootmiskogemusele omame koostööpartnereid, kes pakuvad vaid kvaliteetseid ja vastupidavaid kangaid (Nevotex, Litena, Dekoma, Toptextil jpt)

Selleks, et koostöö sujuks ladusalt, pakume enda klientidele eel- ja järelteenindust. Vajadusel tuleme objektile kohale ja võtame täpsed mõõdud. Soovikorral saame võimaldada ka enda poolset paigaldust.

Kuna meie meeskonnas tegutseb professionaalne kinnisvara ja arhitektuurifotograaf, siis pakume enda klientidele ka kvaliteetset turundusmaterjali (foto ja video).

Meie peamisteks äriklientideks on olnud Ida-Tallinna Keskhaigla, MySushi restoran, Mere Resto, Standard AS, Imastu Haldus, Bellus Furniture ja lisaks mitmed ettevõtted väljaspool Eestit.


Atto Collectioniga on alati meeldiv ja lihtne koostööd teha. Lai tootevalik, eritellimuste võimalus ning soodsad hinnad on vaid üksikud märksõnad, miks mu esimeseks eelistuseks on alati Atto. Kõige enam hindan ma aga nendepoolset kiiret suhtlust ja kaasa mõtlemist, tänu millele ükski projekt ei jää venima ja ükski idee ei jää teostamata.
Ännifriid Põder

Sisekujundaja / sisulooja @sendid_miljoniks

Võta meiega julgelt ühendust ja arutame Sinu ideed!

Vastame kirjadele ühe tööpäeva jooksul